MBI Moravec 2020

Pojeďte s námi prožít dva prázdninové týdny v přírodě se spoustou zážitků, her, sportovních aktivit, koupáním a dalšími letními radovánkami, které k letnímu táboru neodmyslitelně patří.

Již tradičně pořádáme náš dětský tábor v rekreačním středisku u obce Moravec, která je vzdálena cca 10km od Křižanova. Areál tábora je situován v malebné přírodě Českomoravské vrchoviny a nabízí ideální příležitosti pro sportovní vyžití. Bezprostředně u areálu se nachází rybník Piknusek, který je vhodný pro koupání, loďky i jiné vodní aktivity.

Během celých dvou týdnů Vás čeká na pozadí celotáborového příběhu zajímavý každodenní program, ve kterém se pravidelně střídají akční, logické, sportovní a zábavné hry. Nechybí ani táboráky, diskotéky, stezka odvahy a jiné tradiční a oblíbené aktivity, které vytvářejí jedinečnou atmosféru letního tábora.

Sledujte info z tábora na našich FB stránkách www.facebook.com/ldtmoravec

Ubytování    K ubytování jsou připraveny chatky se 4 a 2 lůžky. Středisko bezproblémově splňuje přísné hygienciké normy, k dispozici jsou moderní WC v hlavní budově a samostatné sprchy a umývárny. Spacáky nebo povlečení s sebou!
Stravování     5x denně, nápoje po celý den
Doprava    Autobusem z Brna tam i zpět
Lékařská péče            Během celé doby konání dětského tábora je přítomen lékař
Program Během dětského tábora probíhá celotáborová hra s určitým motivem. Jsou provozovány různé sportovní hry za účelem zvýšení tělesné zdatnosti, koupání při hezkém počasí apod. Dále však jsou také zařazeny kulturní soutěže, pouť, karneval, diskotéky apod. a rovněž i hry a soutěže za účelem získání zálesáckých dovedností (stavba stanu, ohnišť, samostatné vaření v přírodě apod.). Veškerý program je v maximální míře situován do okolní přírody.
Další
  • vystavíme Vám potvrzení pro Vašeho zaměstnavatele - možnost příspěvku

Infopanel

MBI Moravec 2020 has ended and cannot be ordered.

18.07. - 01.08.2020

Availability: 88/76

Price:
pouze pro účastníky 2019: CZK 6,490.00
běžná: CZK 6,490.00

Place:

Školící středisko ČP
Moravec 256
Moravec 592 54

Contact

Mgr. Tomáš Hnilica
+420 604 214 284
tomas@trueapps.cz